biuro@cedlodz.pl

573411131

Rekrutacja - zapisy

Jeśli zastanawiasz się nad zapisaniem swojego dziecka do klubu dziecięcego, to jesteś w dobrym miejscu! Na początek, proponujemy byś dokładnie zapoznał się z informacjami jakie znajdują się na tej stronie. Odnajdziesz tu odpowiedzi na wiele nurtujących Cię pytań.

 

Jesteśmy nową placówką, przygotowującą się do przyjęcia 24 dzieci, w wieku od roku do 3 lat. Obecnie jesteśmy w trakcie remontu, wyposażania sal, rekrutacji opiekunek oraz dopilnowywania wszystkich niezbędnych dokumentów potrzebnych do otwarcia klubu dziecięcego.

We wrześniu planujemy zorganizować „dni otwarte”, podczas których będzie można odwiedzić nasz klub dziecięcy: obejrzeć sale, łazienkę, szatnie, plac zabaw, zapoznać się z opiekunkami dzieci, zapytać o zapisy i adaptację. Jeśli uznasz, że nasz klub dziecięcy „Mali Europejczycy”, to odpowiednie miejsce dla Twojego dziecka, to już we wrześniu, będziesz miał możliwość zarezerwowania miejsca.

W październiku planujemy otworzyć nasz klub. W pierwszej fazie adaptacji, która będzie trwała około 2 tygodnia (w zależności od potrzeb dziecka), rodzic będzie mógł przebywać z dzieckiem w sali klubu. Jest to czas na zapoznanie się dziecka z miejscem, opiekunami, innymi dziećmi, planem dnia. Po okresie około 2 tygodni, dzieci pozostaną pod opieką opiekunek w czasie godzin pracy klubu. Więcej informacji o przebiegu adaptacji, podczas dni otwartych. Zapraszamy do śledzenia aktualności na bieżąco na naszej stronie oraz na facebooku.

 

Potrzebujesz więcej informacji?
Zapraszamy do kontaktu

 

CEDLODZ.PL